Megható pillanatok a MET Arénában: átvették diplomájukat a Kodolányi Egyetem hallgatói

1 perc olvasási idő

Ünnepélyes diplomaátadóval zárult a tanév a Kodolányi János Egyetemen: a végzős hallgatók a székesfehérvári MET Arénában vehették át okleveleiket.

Az intézmény közösségi oldalán kiemelte, hogy a friss diplomások kitartásuknak, szorgalmuknak és elhivatottságuknak köszönhetően értek el mérföldkőhöz tanulmányaikban. Az egyetem szívből gratulált minden végzősnek, és sok sikert kívánt számukra a pályafutásuk következő szakaszához.

A diplomaátadó nemcsak a tanulmányok lezárását, hanem egy új életszakasz kezdetét is jelenti a végzős hallgatók számára, akik most megszerzett tudásukkal és tapasztalataikkal léphetnek tovább a munkaerőpiacra vagy folytathatják tanulmányaikat.

Ossza meg ezt a cikket